Mbyllen Edhe Bastet Sportive Onlinetani Mund Të Luani 2020 // clqc777.com

Mbyllen edhe bastet sportive online: Tani mund të luani vetëm në Lotaria Kombëtare dhe Telebingo Posted on 23 Tetor, 2018 17:46 by TemA Online in Aktualitet, AKTUALITET BLLOKU HOMEPAGE, Ekonomia, Sociale. Oct 23, 2018 · Një shtesë në propozimin e kryeministrit për mbylljen e basteve sportive u miratua të martën në Komisionin Parlamentar të Ekonomisë për të përfshirë edhe “bastet në distancë”, gjë që sjell mbylljen e kompanisë së vetme të licencuar në këtë fushë. Komisioni Parlamentar i Ekonomisë miratoi me ndryshime projektligjin e qeverisë që parashikon mbylljen e industrisë [].

Oct 24, 2018 · Do të luani derisa të shpenzoni gjithçka keni me vete, paratë, çeqet, kartat e kreditit, makinën madje edhe gjëra që s’janë tuajat. Mund të ndiheni në presion për të marrë borxh, shitur apo vjedhur gjëra që të bëni para për kumar. Është një rreth vicioz. RELACIONI I QEVERISE: BASTET SPORTIVE MUND TE JENE MONOPOL SHTETERO R Vijon në faqet 20-21. torit mbyllen të gjitha aktiv Edhe fëm-ija mund të kryejë aplikimin e tij/saj si aplikant kryesor, nëse mbaron shkollën e mes-me, që kualifikohet, përpara. Në janar pritet që kazinotë dhe bastet sportive të mbyllen të gjitha siç Parlamenti edhe ka votuar. Ky vendim i qeverisë nga shumë persona të ndryshëm është cilësuar si i duhuri duke patur parasysh numrin e madh të atyre që kanë varësi nga lojërat e fatit apo bastet sportive. E gjithë kjo histori nuk ka. Kryeministri Edi Rama ka bërë me dije që nga data 1 janar 2019 do të zhduken të gjitha kazinotë dhe bastet sportive, përfshirë dhe ato online por duket se jo të gjithë janë koshientë për këtë urdhër. Megjithatë një nga kompanitë e basteve, e lindur në 1 janar të vitit 2018 në vendin tonë, “Bast []. Projektligji i miratuar në Parlament parashikonte që bastet sportive dhe kazinotë funksiononin deri në 31 dhjetor 2018. Jo vetëm lloto dhe kazionotë, por edhe garat me qenë dhe çdo lloj basti tjetër online nuk do të lejohet në Shqipëri Nga një vëzhgim që Report Tv bëri në Tiranë.

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur të ironizojë zërat se mbyllja e pikave të basteve do sjellë lulëzimin e atyre online. Kritikave Rama iu përgjigjet që të kenë amanet "dëshmitarin X" pasi çështja e basteve është e mbyllur bashkë me monopol online. Rama ka thënë se pikat e basteve do të mbyllen, dhe se nga 1 janari nuk do të ketë më lloto, as online. Rama ka bërë një deklaratë të fortë kur ka thënë se deputetët e Komisionit të Ekonomisë dhe Financave po sulmohen me mesazhe të orkestruara nga dhomat e burgut tek 313.

Rama ka dalë para Parlamentit për ti bërë jehonë mbylljes së pikave të basteve, ndërsa i ka bërë reklamë atyre duke treguar edhe detajet se si duhet të luash në këto pika bastesh, për të cilat ai është i paqartë nëse do të mbyllen. Rama ka përfituar nga dalja në Parlament për të treguar detaje []. telebingo kombetare, Java e ardhshme është shorteu i fundit i këtij sezoni dhe ne ju ftojmë të bëheni pjesë sepse fati juaj mund të jetë në javën e fundit ☎️ ️ @telebingoshqiptare ️, telebingo kombetare tv klan, telebingo kombetare, lotaria kombetare telebingo.

Piquet Cloture Bois Occasion 2020
Retro Alphabet Font. Metal Gold Effect Letters And Numbers 2020
G 115 General Grob Aircraft Se 2020
Odds Of Winning Blackjack Often Without Counting Cards 2020
Le Temple Du Foot Le Five Vitrolles Vitrolles Video 2020
Poker Red Foros Realeza 2020
Sarkis Akopyan North Hollywood Ca Background Report At 2020
Company News New Pyramidshaped Hotelcasino In Las Vegas 2020
March 29 Birthday Astrology Howstuffworks 2020
Pc24200 Ddr2533 1gb Computer Ram For Sale Ebay 2020
7 Takeaways From Venero’s April18 Hr Tech Sector Ma And 2020
Deuter Bag For Sale Beg Deuter Termurah Dipasaran 2020
Tu Graz Zidconfiguration For Members Of Tu Graz 2020
Single Coil Pickup Humbucker Slot Machines 2020
Sustainable Development Usp 171 2020
Dmv Sauger Classic Günstig Bei Volens.de 2020
Online Blackjack Geld Spelen Voor Echt Geld €800 Bonus 2020
Family Amusement Parks Located In Nj 2020
Donde Dormir Donde Alojarse Alojamiento En Los Valles 2020
Full Text Of New York State Birth Index 1914 2020
Hard Rock Casino Tampa Dress Code 2020
Mid Century Modern Wall Art Joybird 2020
Markham Super Bowl Party Raided Ctv News 2020
20 Macam Media Tanam Hidroponik Yang Paling Bagus Bibit 2020
Com Capacidade Para 200 Jogadores Pokerstars Inaugura 2020
Airlift Pro 35.4 Electric Sitstand Desk Riser With Usb 2020
Welcome Ave Prior Lake Mn Rehold Address Directory 2020
Piscine Et Plage Ville De Divonne Les Bains 2020
Andrei Kirilenko Relists His Modern Home In Salt Lake City 2020
Significado De Anacleta 2020
Angola Online Casinos Angola Casino Bonuses 2020
All Sports Entertainment Rentuu 2020
Kansas Entertainment Llc Selected To Develop 2020
Barriere Pokerbonus Gratuit Pokernews 2020
Can Someone Give Me More Dance Themes For High School 2020
Quia Class Page The Odyssey 2020
Customer Reviewsentertainment Weekly 2020
Stars Rewards Flaghunt Pokerstars.eu 2020
Lucky Stars Casino Free Slots On Google Play Reviews Stats 2020
Erotipeliscuentos Inmorales 1974 Aka Contes Immoraux 2020
/
sitemap 0
sitemap 1
sitemap 2
sitemap 3
sitemap 4
sitemap 5
sitemap 6
sitemap 7
sitemap 8